Kahve Dünyası’nın Netmera Geofence ile mobil uygulaması üzerinden 1000’lerce müşteriye nasıl ulaştığını ve satışlarını artırdığını görmek için başarı hikayemizi ücretsiz indirin.

Mağazalarınızın/Şubelerinizin Çevresindeki Müşterilere
Kolayca Ulaşmak İster misiniz?

Mağaza ve şubelerinize her geçen gün yenileri eklenirken müşterilerinizin rakipleriniz yerine sizi tercih etmesini sağlamak da zorlaşıyor.

Mağaza lokasyonlarınıza yakın müşterilerinize ürünleriniz/hizmetlerinizle ilgili fırsatlar sunup, satışlarınızı artıracak kampanyalar yapmak istiyorsunuz. Hatta rakip lokasyonlarına yakın müşterileri kendi mağaza/şubelerinize çekmeniz gerekiyor.

Netmera’yı mobil uygulamanıza kolayca entegre ederek Geofence kampanyalarınızı saniyeler içinde hayata geçirebilirsiniz. Müşterilerinizi mağazalarınıza ve şubelerinize getirip anında gelirinizi artırabilirsiniz.

Netmera

Kahve Dünyası’nın Netmera ile gelirlerini nasıl artırdığını görmek için başarı hikayemizi ücretsiz indirin.

Netmera Bütünleşik Dijital Pazarlama Platformu’yla 3 adımda müşterilerinize lokasyonlarına uygun kampanyalar oluşturun

1- GEOFENCELER OLUŞTURUN

Netmerayı SDK’yi minimum IT desteğiyle sisteminize entegre edin. Belirleyeceğiniz lokasyonların çevresinde Geofenceler (coğrafi alanlar) oluşturun. Lokasyon bazlı hedeflemeyi ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın.

2- OTOMATİK BİLDİRİMLER GÖNDERİN

Müşterilerinize belirlediğiniz lokasyonların çevresinde oluşturduğunuz coğrafi alana girdiğinde, alandayken ve alandan çıktığında gerçek zamanlı tetiklenen otomatik bildirimler iletin. Bildirimlerin içeriğini, gönderim zamanlarını ve sayısını dilediğiniz gibi düzenleyin.

3- DEĞİŞİK SENARYOLAR OLUŞTURUN

Uygulayabileceğiniz Senaryolardan Bazıları

  • Yakın çevredeki müşterilerinizi mağazanıza/şubenize davet edin
  • Rakiplerinizin mağazalarının/şubelerinin çevresindeki müşterilere fırsatlarınızı hatırlatın
  • Mağazanızdan/şubenizden çıkan müşterinize deneyimini sorun
  • Müşterilerinizi özel promosyonlar, indirimler ya da mağazadaki yeni ürünler hakkında bilgilendirin
  • Yakın zamanda mobil uygulamanızdan veya web sitenizden ürünleri inceleyen kullanıcılarınızı en yakın mağazalara yönlendirin
  • Kullanıcıları yakınlarında yer alan anlaşmalı olduğunuz kuruluşlar ve sahip oldukları fırsatlar konusunda bilgilendirin
  • Sponsor olduğunuz etkinliklerin lokasyonuna yakın müşterilerinizi etkinliğe davet edin
Netmera

Yeni müşteriler kazanmakla yetinmeyin

Netmera ile mobil uygulama müşterilerinize doğru zamanda doğru yerde doğru mesajı sunarak müşteri deneyimini mükemmelleştirin. Sadık müşteriler yaratın.
Netmera’nın güçlü analitik yapısı, yapay zeka tabanlı segmentasyon ve hedefleme, zengin medya push bildirimleri ve daha pek çok özelliği sayesinde kaç müşteriniz olursa olsun Çok Kanallı Müşteri Etkileşimi’ni tek bir platformdan yönetmenin rahatlığını yaşayın.

deniz bank logo ing bank logo turkcell logo vodafone logo turk telekom logo n11 logo bein sports logo haberturk logo posta logo starbucks logo kahve dünyasi logo